Насловна » производи » ЛОВ » ЧИЗМИ

Унисекс МУК Водоотпорен Neoprene поле Лов ракавици

Не стил. : FJM-021N

се погледне поблиску

Горна Материјал: 100% Природна гума одмавнав на 5mm неопренови.

outsole: Против пролизгување гумени outsole за подобра потпора и поддршка при одење или качување.

midsole: 3отстранување mm ЕВА midsole за подобро амортизирање.

• Дополнителни Ахил засилување за дополнителна заштита.

• Широк намалување пета основа за стабилност.

• Дијамант текстура пети и пета засилување противи scuffs и гребнатини.

• Комплетна врвот до пети неопренови.

• водоотпорен 3/4 должина црна 16" подигање.

• Долгорочните, шок абсорбента, Отпорни на масло и лесен.

Унисекс големини на располагање. ( 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 )


ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Еден пар во стандардни polybag или во боја кутија и потоа Брановидни извоз картон 

или прилагодено решение за пакување

еден картон може да се спакуваат околу 6 парови.

ГОЛЕМИНА

                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

коментари за производот