Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Водоотпорен Трајни изолирани неопренови МУК говорница

Не стил. : FJN-1114

се погледне поблиску

  • Лесни МУК говорница - непобедлива CR Flex-пена за подигање е лесен и целосно водоотпорен, поврзан со 4-насоки водат најлон да се направи вашите нозе да остане што е можно поудобно во вашиот екстремни поставување.
  • Fujie МУК говорница 100% Задоволство загарантирана - 
  • 6mm За Neoprene горниот
ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ
Meas / CTNS 67*52*37ЦМ        
Пара / CTNS 5 парови          
Тежина N.W.: 10 KGS    G.W.: 13килограми      
модел контејнер сад voluem   Број може да се спакуваат
20GP 25CBM     970  парови    
40GP 55CBM     2133 парови    
40HQ 65CBM     2522 парови    
ГОЛЕМИНА
ЕУ 40# 41# 42# 43# 44# 45# 46# 47#
Велика Британија 6# 7# 8# 9# 10# 11# 12# 13#
САД 7# 8# 9# 10# 11# 12# 13# 14#

коментари за производот