Насловна » производи » РИБАРСТВО » ДОДАТОЦИ

img_left_img
Водоотпорен летаат риболов Јакна

Не стил. : FJ08

се погледне поблиску

Риболов јакна е направен од 4-ката Rip-Стоп водоотпорен материјал кој може да понуди високо ниво на breathability за риболовецот кој не \ 's плашат да риби во каква било вода.
Манжетни може да понуди оптимална слобода на движење кога кастинг.
јакна летаат риболов прави напорна работа за да може да се концентрира на риболов надвор од вашите потенцијални.
Водоотпорен риболов јакна е дизајниран со мобилноста,трајност и удобност во своето срце.
ГОЛЕМИНА

ГОЛЕМИНА

ИМЕНУВАЊЕ 

XL 

2XL 

ширина градите 

63 

65.5 

68 

70.5 

Должина на рамо 

49.5 

51.5 

53.5 

55.5 

Понесете 

59 

61.50 

64 

66.5 

должината на раката 

66.5 

67.5 

68.3 

69 

отворање ракав 

12.5 

12.5 

13.5 

13.5 

Центар назад должина 

73.5 

75 

76 

77коментари за производот