Насловна » производи » ЛОВ » ДОДАТОЦИ

Трговија на големо куче ладење Вест

Не стил. :

се погледне поблиску

Трговија на големо куче ладење Вест
1.Заштитете се од абразија;
2.Држете го во топлинска енергија да се задржи топло куче;
3.Neoprene Патентирана маскирна ;
4.Тешки патент и јазичето ладно времето повлече.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

1 компјутер по поли торба со етикета или кориснички

ГОЛЕМИНА

Трговија на големо куче ладење Вест Големина

 

должина

вратот дебелина

тело дебелина

Тежина

XS

22

20-31

38-48

7-15Д-Р

S

28

31-51

43-56

15-20Д-Р

M

36

50-62

53-76

20-50Д-Р

L

41

60-76

76-94

50-90Д-Р

XL

51

72-87

92-112

90-120Д-Р

 

коментари за производот