Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Женска Мода гума Водоотпорен јавањето чизми

Не стил. : FJ-HR1113

се погледне поблиску

Гума мода јавањето чизми за жените се добар, економичен избор на облека коњи. Дами \ 'гумени чизми за јавање најчесто се на располагање во висок стил подигање, иако некои се достапни во каубојски подигање или ливадата стил за подигање. Гумени чизми за јавање се одличен избор кога се работи или возење во влажни временски услови или влажни клими, а некои луѓе се задржи екстра пар на гумени чизми само за возење во овие услови.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН 

75*66*41ЦМ 

Пара / ЦТН 

12 парови 

Тежина 

N.W.: 9KG G.W.: 12КИЛОГРАМ 

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број може да се спакуваат 

20GP 

28 CBM 

1600 PRS 

40GP 

56 CBM 

3310 PRS 

40HQ 

68 CBM 

4000 PRS

ГОЛЕМИНА
САД
5
6
7
8
9
10
11
Велика Британија
3
4
5
6
7
8
9
евра
36
37
38
39
40
41
42

коментари за производот