Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Жените \ 's Модерен Neoprene Градина Обувки

Не стил. : FJ-WN002

се погледне поблиску

100% водоотпорен женски чевли градина
Трајни гумени рака траеше повеќе од четири начин водат внатрешна bootie
Изграден со 5mm водоотпорен Fujie Neoprene изолација
Fujie влага wicking неопренови поставата да остане сува и удобно
Не-означување и само-чистење гумени outsole
Удобност проценува од умерена до -30°F
Краток градина чевли неопренови е достапен во димензии 5#--11#
100% гарантира задоволство

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

50*26*35ЦМ

Пара / ЦТН

5 парови

Тежина

N.W.: 6KG G.W.: 7.5КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

3000 PRS

40GP

56 CBM

6000 PRS

40HQ

68 CBM

7300 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

Велика Британија 

евра 

36 

37 

38 

39 

40 

41 

42

коментари за производот