Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

Жените \ 's Лесни водоотпорен гумени градина чевли

Не стил. : FJ-WR010

се погледне поблиску

Покажете ја вашата љубов на отворено во гумени чизми Жените \ 's. Водоотпорен гумени горен дел и ѓон помош задржи нозете суви и да се обезбеди влечење, а 3 mm Ева табани и памук облоги обезбеди амортизирање и удобно носење. Било кој модел на печатење во боја.

Карактеристики и предности

Водоотпорен гумени горен дел помогне да ги задржи нозете суви
забава, печатени памук поставата за удобност
Не се лизга гумени outsole обезбеди влечење
3 mm Ева табани понуда амортизирање
Повлечете-up дизајн со страната прилагодливи за околу рака тока детали со раширената вметнете
Лесно да се повлече на картичката со пета
Било кој модел на печатење во боја

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

50*26*35ЦМ

Пара / ЦТН

5 парови

Тежина

N.W.: 6KG G.W.: 7.5КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

3000 PRS

40GP

56 CBM

6000 PRS

40HQ

68 CBM

7300 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

Велика Британија 

евра 

36 

37 

38 

39 

40 

41 

42

коментари за производот