Насловна » производи » ОБУВКИ » ЧИЗМИ ЗА ДОЖД

img_left_img
Жените \ 's Водоотпорен Мода Neoprene Градина дожд чевли

Не стил. : FJ-WN014

се погледне поблиску

100% водоотпорен Neoprene Градина дожд чевли
Водоотпорен Мода Градина Чевли со природна гума горниот за чувствувате водоотпорна заштита.
Изграден со 5mm водоотпорен Fujie Neoprene изолација
Fujie влага wicking неопренови поставата да остане сува и удобно
Не-означување и само-чистење гумени outsole
Удобност проценува од умерена до -30°F
Женска Neoprene дожд чевли е достапен во димензии 5#--11#
Повлечете-картичката на пета за полесно и исклучување.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН 

75*66*41ЦМ 

Пара / ЦТН 

12 парови 

Тежина 

N.W.: 9KG G.W.: 12КИЛОГРАМ 

модел контејнер 

волумен контејнер 

Број може да се спакуваат 

20GP 

28 CBM 

1600 PRS 

40GP 

56 CBM 

3310 PRS 

40HQ 

68 CBM 

4000 PRS

ГОЛЕМИНА

САД 

10 

11 

Велика Британија 

евра 

36 

37 

38 

39 

40 

41 

42

коментари за производот