Насловна » производи » ЛОВ » GHILLIE одговараат

Woodland Ghillie Одговараат за Лов и Армијата

Не стил. :

се погледне поблиску

Woodland Ghillie Одговараат за Лов и Армијата
спецификација
Се состои од пет одделни делови: жадувам, јакна, капи, пиштол фолија, багаж торба
шумски ghillie костим Пишување има за околу рака брадата за лесна прилагодливост
шумски лов ghillie костим јакна: Еластичен појас и ракави; лесен за предвремени пред
армија шумски ghillie костим жадувам: Еластичен појас со прилагодување drawstring
Drawstring торбичка за носење за лесно превоз.
Ткаенина не може да биде бучна, кога се движат .
се перат на рака.
боја :шумски или маслинесто зелена или пустина или Снежана.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

една точка
Еден пакет големина: 35X23X5 см
Еден бруто тежина:2.0 килограм
пакет Тип:Пластична кеса за пакување

ГОЛЕМИНА

коментари за производот