Насловна » производи » РИБАРСТВО » непромокаеми рибарски панталони

Младина &дете & Camo Neoprene Риболов Непромокаеми рибарски панталони деца \ 's

Не стил. : FJ-NW006

се погледне поблиску

Детали за деца \ 's неопренови непромокаеми рибарски панталони:
Комплетна гумени подигање, целосно неопренови наредени, со голема шарата, и може да се носи со или без чорапи
џеб затоплување предната страна
Вклучува неопренови блатна птици појас колан околу ребра за удобност и да се спречи водата да навлезе.
Вклучува пред градите лента за да се обезбеди пагони остане.
Висок назад спречува водата да навлезе ако седат во потоци, итн.
Сите во шевовите се целосно снимено за екстра бариера против протекување, и обезбедува дополнителна удобност и леснотија на добивање на непромокаеми рибарски панталони на.
Млади риболов непромокаеми рибарски панталони е направен од 4mm неопренови
Целосно прилагодлив пагони
Овие се нашиот најголем лукс camo риболов непромокаеми рибарски панталони. Тие се екстремно лесен за деца да се стави на, дури и од страна на самите, и децата се чувствуваат удобно и сигурно во нив. Овие се на крајниот костим за дожд игра, clamming, пловењето, плажа чешла, игра во калта, ATVing, мотокрос, снег…..ти го нарече. Само да ги спреј надвор и да ги закачам. Целосно течење доказ и тешки како клинци – со една година гаранција, и тие се направи голема рака-ме-downs.Sizes се според возраста, пример големина 5 се вклопува во просек 5 години.

ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Meas / ЦТН

78*37.5*35ЦМ

Пара / ЦТН

5 парчиња

Тежина

N.W.: 5.7KG G.W.: 8КИЛОГРАМ

модел контејнер

волумен контејнер

Број може да се спакуваат

20GP

28 CBM

1400 ЕЕЗ

40GP

56 CBM

2800 ЕЕЗ

40HQ

68 CBM

3400 ЕЕЗ

ГОЛЕМИНА

блатна птици Големина

Години

подигање Големина

inseam

2 год

8

14”

3 год

10

16.5”

4/5

4/5 год

12.5

21”

6/7

6/7 год

2

23”

8/9

8/9 год

4

25.5”

10/11

10/11 год

6

28”

12

12 год

8

30”

коментари за производот