Home » SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZAPYTANIE OFERTOWE

Odpowiadamy za 24!

Hangzhou Fujie Outdoor Products Inc.,
TEL:+ 86 571 81635196
FAX:+ 86 571 87718232
dodaćSuite 1302, nr budynku 6, Zhongda Intime City, nr 822 Dongxin Road, dystrykt Xiacheng, Hangzhou 310004 Prowincja Zhejiang, Chiny

Fischer Wu

Mob: + 86 13857119677

Poczta: Fischer@hangzhou-outdoor.com

Catherine Zhang

Mob: + 86 13967153234

Poczta: catherine@hangzhou-outdoor.com

Haywood Cao

Mob: + 86 13858164864

Poczta: haywood@hangzhou-outdoor.com

Judy Hu

Mob: + 86 15068799253

Poczta: judy@hangzhou-outdoor.com

Ven Lee

Mob: + 86 18606537936

Poczta: ven@hangzhou-outdoor.com

Joy Wu

Mob: + 86 13758170741

Poczta: joy@hangzhou-outdoor.com


Mapa Google