Home » FUJIE CONTACT

NALA SOO XIRIIR

WEYDIISASHADA FOOMKA

Waxaan u jawaabi doonaa in 24 saacadood!

  Guji si aad u raaxayn

Hangzhou Fujie dibada Products Inc.,
Tel:+86 571 81635196
FAX:+86 571 87718232
AddSuite 1302, NO.6 Building, Zhongda jab City,No.822 Dongxin Road ,Degmada Xiacheng, Hangzhou 310004 Gobolka Zhejiang, Shiinaha

Fischer Wu

Mob: +86 13857119677

mail: fischer@hangzhou-outdoor.com

Catherine Zhang

Mob: +86 13967153234

mail: catherine@hangzhou-outdoor.com

Haywood Cao

Mob: +86 13858164864

mail: haywood@hangzhou-outdoor.com

Judy Hu

Mob: +86 15068799253

mail: judy@hangzhou-outdoor.com

Ven Lee

Mob: +86 18606537936

mail: ven@hangzhou-outdoor.com

Joy Wu

Mob: +86 13758170741

mail: joy@hangzhou-outdoor.com


map Google