Ev » İLETİŞİM Fujie

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

TALEP FORMU

Biz cevap verecektir 24 saatler!

  Yenilemek için tıklayın

Hangzhou Fujie Açık Ürünleri A.Ş.,
TEL:+86 571 81635196
FAKS:+86 571 87718232
Eklemeksüit 1302, bina No.6, Zhongda Intime İl,No.822 Dongxin Road ,Xiacheng Bölge, Hangzhou 310004 Zhejiang Eyaleti, Çin

Fischer Wu

çete: +86 13857119677

Posta: fischer@hangzhou-outdoor.com

Catherine Zhang

çete: +86 13967153234

Posta: catherine@hangzhou-outdoor.com

Haywood Cao

çete: +86 13858164864

Posta: haywood@hangzhou-outdoor.com

Judy Hu

çete: +86 15068799253

Posta: judy@hangzhou-outdoor.com

Ven Lee

çete: +86 18606537936

Posta: ven@hangzhou-outdoor.com

Joy Wu

çete: +86 13758170741

Posta: joy@hangzhou-outdoor.com


Google Harita